Senior PHP Developer

Imed Bouchrika, Phd by Imed Bouchrika, Phd
Chief Data Scientist & Head of Content

Cześć! Wspólnie z firmą Research.com zapraszamy Ciebie do udziału w wyjątkowym i przełomowym projekcie! Razem z nami możesz wpłynąć na oblicze “naukowego internetu”, realizując innowacyjny projekt, oparty na sztucznej inteligencji i machine learningu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź szczegóły!

Szukamy osoby, która chce dołączyć do Research.com i razem z nami, dzięki wykorzystaniu data science, machine learningu czy NLP, zaindeksować naukowy internet. Stworzony produkt będzie charakteryzował się unikatową wydajnością oraz jakością danych, a z jego funkcjonalności będą mogli korzystać: pracownicy naukowi, agencje rządowe czy działy R&D firm i korporacji. Dzięki niemu dostępna będzie również pełna baza z danymi naukowymi włącznie z zaawansowaną analityką. Wpływ tego systemu na dalszy rozwój naukowego świata będzie ogromny, ale by było to możliwe, szukamy doświadczonego Senior PHP Developera.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań webowych / serwisów WWW
  • Udział w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów w określonych obszarach projektu
  • Pisanie czystego, wydajnego kodu
  • Code review wraz z innymi członkami zespołu

Tech stack projektu:

PHP 8, Laravel 8, MariaDB, ElasticSearch, Docker, mikroserwisy, AWS, a także: JavaScript/Vue.js, Node.js oraz Python (w przypadku narzędzi administracyjnych).

Wiedza i umiejętności potrzebne w tej roli:

  • 5-letnie doświadczenie w developmencie (na poziomie seniora)
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na frameworku Laravel (lub innego popularnego frameworka MVC), otwarcie na naukę Laravel
  • Znajomość języka PHP w wersjach 7.x, wydajnego przetwarzania dużych ilości danych oraz wyszukiwania i usuwania wąskich gardeł wydajności
  • Tworzenie czytelnego kodu zgodnego z zasadami SOLID, umiejętność wykorzystywania Design Patterns w codziennej pracy
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i funkcjonalnych
  • Doświadczenie w pracy z Redis’em i Elasticsearch’em
  • Doświadczenie z GIT oraz GIT Flow
  • Swobodne poruszanie się po środowiskach Unixowych/Linuxowych z umiejętnością obsługi serwerów Apache/Nginx
  • Język angielski na poziomie minimum A2

Mile widziane:

  • Znajomość AWS
  • Docker
  • Python i biblioteki
  • Doświadczenie z bazami NoSqls.

Szukamy osoby, która w trakcie codziennej pracy będzie:

  • Tworzyła kompleksowe systemy w oparciu o framework Laravel,
  • Dbała o wydajność i bezpieczeństwo implementowanych rozwiązań,
  • Miała regularny kontakt z zespołem projektowym, w tym z Front-end Developerami,
  • Pracowała w zdalnym zespole, z zachowaniem sprintów i ceremonii agile’owych.

W ramach współpracy oferujemy:

  • Umowę B2B,
  • Pracę w 100% zdalną oraz elastyczne godziny pracy,
  • Cykliczne rewaloryzacje wypłat i szanse na udziały w przychodzie firmy,
  • Realny wpływ na tworzone rozwiązania, dużą decyzyjność i odpowiedzialność,
  • Regularny feedback dot. pracy oraz rozwojowy,
  • Długoterminową współpracę i stabilność międzynarodowej firmy z wewnętrznym – polskim inwestorem,
  • Przestrzeń do rozwoju w zespole pasjonatów z zacięciem badawczym,
  • Swobodną i przyjazną atmosferę, która jest wzmacniana cyklicznymi integracjami i wyjazdami, poza pandemią.

i wiele więcej!

Proces rekrutacyjny jest całkowicie zdalny i obejmuje:

  • Screening telefoniczny,
  • Zadanie techniczne,
  • Spotkanie techniczne z CTO,
  • Spotkanie finałowe z CEO.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do przesłania CV na adres: [email protected]. Chętnie umówimy się na rozmowę i porozmawiamy o szczegółach.

Informujemy, że administratorem danych jest INTERCORP MEDIA sp. z o.o. sp. k. z siedzibą we Włynkówku, ul. Różana 25 (dalej jako “administrator”). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych – do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis Just Join IT oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.